Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Abrashi: Nuk po i shmangem debateve, kemi marrë kërcënime nga ekipi i kundër kandidatit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Abrashi: Nuk po i shmangem debateve, kemi marrë kërcënime nga ekipi i kundër kandidatit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:38
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Abrashi: Nuk po i shmangem debateve, kemi marrë kërcënime nga ekipi i kundër kandidatit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 1,756 shikime
 • 1,756 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Abrashi: Nuk po i shmangem debateve, kemi marrë kërcënime nga ekipi i kundër kandidatit

Kategoritë


0 komente