Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Adora dhe loja e saj me balerina
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Adora dhe loja e saj me balerina

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:23
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Adora dhe loja e saj me balerina

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 71 shikime
 • 71 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ëndrrat e Adores janë shumëngjyrshe, me drita, animacione, lëvizje, ngjarje e përsonazhe shumë karakteristike. Adores i pëlqejnë Balerinat dhe mundohet që çdo krijim të saj t’ia kushtoj atyre. Kur mësoi gjuhën programuese Sratch, me blloqet shumë ngjyrshe ajo programoji një videolojë mjaftë atraktive. Përmes kameres, ajo bëri që Balerinat të lëvizin çdo herë që Adora lëviz duart. Kështu që balerinat të mos bien në ujë. Nëse edhe ti dëshiron të krijosh animacione dhe videolojra kreative, apliko në: http://www.bonevet.org

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

2 komente