Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Aeroporti “Adem Jashari” lansoi shërbimin “Ndihmë udhëtarëve”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Aeroporti “Adem Jashari” lansoi shërbimin “Ndihmë udhëtarëve”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:25
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Aeroporti “Adem Jashari” lansoi shërbimin “Ndihmë udhëtarëve”

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 45 shikime
 • 45 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Për herë të parë Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës “Adem Jashari” ka promovuar shërbimin e ri “Airport Helper”,një shërbim që do t’iu ofrohet shtesë udhëtarëve të saj si aeroporti i parë në rajon me shërbim të tillë.

Kategoritë


0 komente