Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Ahmeti: LDK nuk do ta ketë më bastion Podujevën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ahmeti: LDK nuk do ta ketë më bastion Podujevën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ahmeti: LDK nuk do ta ketë më bastion Podujevën

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 903 shikime
 • 903 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ahmeti: LDK nuk do ta ketë më bastion Podujevën

Kategoritë0 komente