Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ahmeti: Ndryshimi i kufijve të Kosovës me efekt domino
Ahmeti: Ndryshimi i kufijve të Kosovës me efekt domino

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 08:50
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ahmeti: Ndryshimi i kufijve të Kosovës me efekt domino

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 37 shikime
 • 37 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deklaratat e zyrtarëve të lartë serb për ridizajnim të kufijve në Kosovë, po shihen si të rrezikshme dhe me efekt domino për tërë Ballkanin Perëndimor. Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim në Maqedoni, Ali Ahmeti, në një intervistë për KosovaPress, thotë se këto gjëra duhet menduar mirë dhe me gjakftohtësi sepse po filloj ndryshimi i kufijve, atëherë do të ketë efekt domino edhe për vendet tjera.

Kategoritë


0 komente


0/500