Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ahmeti premton se të gjitha pronat e qytetarëve do të konsiderohen të barabarta
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ahmeti premton se të gjitha pronat e qytetarëve do të konsiderohen të barabarta

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:53
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ahmeti premton se të gjitha pronat e qytetarëve do të konsiderohen të barabarta

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 31 shikime
 • 31 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti është zotuar se përmes hartës zonale të gjitha pronat e qytetarëve do të konsiderohen të barabarta, do të rrisin vlerën e pronave komunale, do të zbatohet shkëmbimi pa mjete financiare si dhe do të aplikimi i shpronësimit me koeficient.

Kategoritë


0 komente