Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

AKI-ja e dinte se në veri mund të kishte sulme, thotë s’ka rrezik për siguri
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
AKI-ja e dinte se në veri mund të kishte sulme, thotë s’ka rrezik për siguri

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

AKI-ja e dinte se në veri mund të kishte sulme, thotë s’ka rrezik për siguri

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 180 shikime
 • 180 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

AKI-ja e dinte se në veri mund të kishte sulme, thotë s’ka rrezik për siguri

Kategoritë0 komente