Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

AKR aktivizon degët e saja
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
AKR aktivizon degët e saja

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:57
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

AKR aktivizon degët e saja

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 45 shikime
 • 45 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pas mbledhjes të kryesisë së AKR-së, nënkryetari i këtij subjekti politik, Agim Bahtiri tha se në mbledhjen e sotme, kanë diskutuar për aktivizimin e degëve dhe nëndegët të AKR-së në gjithë komunat, por jo edhe për propozimin e emrit për ministër të MPB-së.

Kategoritë


0 komente