Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

ARKEP-i paralajmëron sanksione ndaj operatorëve që shfrytëzojnë kodet e huaja pas tetorit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
ARKEP-i paralajmëron sanksione ndaj operatorëve që shfrytëzojnë kodet e huaja pas tetorit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

ARKEP-i paralajmëron sanksione ndaj operatorëve që shfrytëzojnë kodet e huaja pas tetorit

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 116 shikime
 • 116 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

ARKEP-i paralajmëron sanksione ndaj operatorëve që shfrytëzojnë kodet e huaja pas tetorit

Kategoritë0 komente