Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Aktivistet e Vetëvendosjes pengojnë fjalimin e Dhurata Hoxhës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Aktivistet e Vetëvendosjes pengojnë fjalimin e Dhurata Hoxhës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:08
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Aktivistet e Vetëvendosjes pengojnë fjalimin e Dhurata Hoxhës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 47 shikime
 • 47 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Fjalimi i ministres së Integrimeve Evropiane, Dhurata Hoxha e cila mori pjesë në “Javën e Grave” u pengua nga tri vajza të cilat besohet se janë aktiviste të Lëvizjes Vetëvendosje, të cilat në dorë mbanin një pankartë me mbishkrimin “Dhuratë je përly me krimin që e ke kry”.

Kategoritë


0 komente