Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Serbët hedhin kanaçe të birrave në drejtim të banesave të shqiptarëve në Zvicër
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Serbët hedhin kanaçe të birrave në drejtim të banesave të shqiptarëve në Zvicër

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:31
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Serbët hedhin kanaçe të birrave në drejtim të banesave të shqiptarëve në Zvicër

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 2,065 shikime
 • 2,065 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente