Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Albin Kurti e Shpend Ahmeti takohen teksa bëjnë homazhe, nuk flasin mes vete
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Albin Kurti e Shpend Ahmeti takohen teksa bëjnë homazhe, nuk flasin mes vete

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Albin Kurti e Shpend Ahmeti takohen teksa bëjnë homazhe, nuk flasin mes vete

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 99 shikime
 • 99 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në Kuvendin e Kosovës janë bërë homazhe për legjendën e futbollit Fadil Vokrrin.

Kategoritë


0 komente