Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Albin Kurti kandidati i vetëm për kryetar të VV-së
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Albin Kurti kandidati i vetëm për kryetar të VV-së

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Albin Kurti kandidati i vetëm për kryetar të VV-së

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 36 shikime
 • 36 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Mbledhja e Vetëvendosjes që zgjati tri orë, por pa rezultat. Albin Kurti mbeti kandidati i vetëm për kryetar të partisë.

Kategoritë


0 komente