Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Aliu: Çdo drejtor duhet të jetë më i mençur se unë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Aliu: Çdo drejtor duhet të jetë më i mençur se unë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:23
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Aliu: Çdo drejtor duhet të jetë më i mençur se unë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 40 shikime
 • 40 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Zonë ekonomike, riformatizim të administratës, depolitizim të arsimit, si dhe fond zhvillimor për të rinjtë, ku përfshihen 1 milionë euro investime. Këto janë vetëm disa nga çështjet ku kandidati i AKR-së për kryetar të Vushtrrisë, Nasuf Aliu, do të fokusohet nëse arrin ta merr besimin për ta drejtuar këtë komunë.

Kategoritë


0 komente