Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Antibiotikët po mbi përdoren, do të ketë më shumë vdekje
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Antibiotikët po mbi përdoren, do të ketë më shumë vdekje

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Antibiotikët po mbi përdoren, do të ketë më shumë vdekje

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 40 shikime
 • 40 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sfidë e shëndetësisë në shekullin 21 është rezistenca ndaj antibiotikëve, të cilët ka tendencë të mbi përdorimit të tyre kudo në botë.

Kategoritë


0 komente