Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
​Apostolova: Me 61 vota vështirë të arrihet progres në agjendën e reformave evropiane
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Apostolova: Me 61 vota vështirë të arrihet progres në agjendën e reformave evropiane

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Apostolova: Me 61 vota vështirë të arrihet progres në agjendën e reformave evropiane

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 34 shikime
 • 34 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nuk është i lehtë përparimi në agjendën e reformave evropiane, kur dihet që Qeveria i ka vetëm 61 ose 62 vota dhe se për shumë nga reformat, nevojiten dy të tretat e shumicës.

Kategoritë


0 komente