Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Shteti i kundërpërgjigjet “tufës së vandalëve” në Kalimash, Kukësi thotë se është në shtetrrethim
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shteti i kundërpërgjigjet “tufës së vandalëve” në Kalimash, Kukësi thotë se është në shtetrrethim

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:42
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shteti i kundërpërgjigjet “tufës së vandalëve” në Kalimash, Kukësi thotë se është në shtetrrethim

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 301 shikime
 • 301 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shteti i kundërpërgjigjet “tufës së vandalëve” në Kalimash, Kukësi thotë se është në shtetrrethim

Kategoritë


0 komente