Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Arrestohet biznesmeni i afërt me kryeministrin Haradinaj
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Arrestohet biznesmeni i afërt me kryeministrin Haradinaj

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:56
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Arrestohet biznesmeni i afërt me kryeministrin Haradinaj

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 736 shikime
 • 736 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Biznesmeni, Genc Meraku i cili në vitin 2007 kishte kandiduar për kryetar të Komunës së Prishtinës nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, (AAK), është arrestuar gjatë ditës së djeshme për shkaktim të rrezikut të përgjithshëm.

Kategoritë


0 komente