Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Avokati i Popullit: Disharmonia mes ligjeve vazhdon të mbetet sfidë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Avokati i Popullit: Disharmonia mes ligjeve vazhdon të mbetet sfidë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:38
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Avokati i Popullit: Disharmonia mes ligjeve vazhdon të mbetet sfidë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 19 shikime
 • 19 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Grupi për Studime Juridike dhe Politike, Instituti Kosovar për Kërkime dhe Zhvillim të Politikave dhe Artpolis kanë publikuar sot raportin “Një sistem i shfrytëzuar pak: Gjendja aktuale e kornizës së të drejtave të njeriut në Kosovë”.

Kategoritë


0 komente