Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Bahtiri bën thirrje për një Mitrovicë të pastër e evropiane
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Bahtiri bën thirrje për një Mitrovicë të pastër e evropiane

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:32
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Bahtiri bën thirrje për një Mitrovicë të pastër e evropiane

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 187 shikime
 • 187 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

‘Stop Ndotjes Plastike’ ishte njëri ndër sloganet me të cilin qindra nxënës të shkollave fillore të Mitrovicës, punëtorë të institucioneve, të Kompanisë ‘Uniteti’, përfaqësues të shoqërisë civile kanë pastruar sot qytetin e tyre me rastin e Ditës Botërore të Mjedisit.

Kategoritë


0 komente