Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Banorët e Repës së Podujevës shprehen se bindjet politike po ua lënë rrugën pa asfalt
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Banorët e Repës së Podujevës shprehen se bindjet politike po ua lënë rrugën pa asfalt

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Banorët e Repës së Podujevës shprehen se bindjet politike po ua lënë rrugën pa asfalt

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 267 shikime
 • 267 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Banorët e Repës së Podujevës shprehen se bindjet politike po ua lënë rrugën pa asfalt

Kategoritë


0 komente