Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Brukseli skeptik se vizat liberalizohen brenda këtij viti, procesi nis pas pushimeve të verës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Brukseli skeptik se vizat liberalizohen brenda këtij viti, procesi nis pas pushimeve të verës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:23
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Brukseli skeptik se vizat liberalizohen brenda këtij viti, procesi nis pas pushimeve të verës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 180 shikime
 • 180 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Brukseli skeptik se vizat liberalizohen brenda këtij viti, procesi nis pas pushimeve të verës

Kategoritë


0 komente