Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
BE jep 2.3 milionë euro për Kodin Civil të Kosovës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
BE jep 2.3 milionë euro për Kodin Civil të Kosovës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:22
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

BE jep 2.3 milionë euro për Kodin Civil të Kosovës

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 30 shikime
 • 30 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministria e Drejtësisë dhe Zyra e BE-së në Kosovë kanë lansuar projektin “Mbështetje Kodit Civil, faza 2”, ku në këtë ceremoni është thënë se ky projekt do të ketë koston prej 2.3 milionë euro e që është financim nga BE-ja.

Kategoritë


0 komente