Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

“Beogradi nuk do të dialogojë me Prishtinën nëse kalon platforma”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Beogradi nuk do të dialogojë me Prishtinën nëse kalon platforma”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:35
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Beogradi nuk do të dialogojë me Prishtinën nëse kalon platforma”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 305 shikime
 • 305 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

“Beogradi nuk do të dialogojë me Prishtinën nëse kalon platforma”

Kategoritë


0 komente