Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Beteja e Koshares shembi piramidën që kishte ndarë shtetet shqiptare
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Beteja e Koshares shembi piramidën që kishte ndarë shtetet shqiptare

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Beteja e Koshares shembi piramidën që kishte ndarë shtetet shqiptare

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 29 shikime
 • 29 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në vendin ku 19 vjet më parë është zhvilluar njëra nga betejat më të lavdishme të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, janë mbledhur qindra qytetarë, nga e gjithë Kosova.

Kategoritë


0 komente