Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
BETEJA MES JASHARIT DHE LUSHTAKUT ZHVENDOSET NË TENDERË
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
BETEJA MES JASHARIT DHE LUSHTAKUT ZHVENDOSET NË TENDERË

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:18
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

BETEJA MES JASHARIT DHE LUSHTAKUT ZHVENDOSET NË TENDERË

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,553 shikime
 • 1,553 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

SI E HUMBËN KONTRATËN KUSHËRINJTË E LUSHTAKUT

Kategoritë


0 komente