Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Bie dukshëm numri i pjesëmarrësve nga Kosova në luftërat e Sirisë dhe Irakut
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Bie dukshëm numri i pjesëmarrësve nga Kosova në luftërat e Sirisë dhe Irakut

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:31
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Bie dukshëm numri i pjesëmarrësve nga Kosova në luftërat e Sirisë dhe Irakut

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 40 shikime
 • 40 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Numri i qytetarëve të Kosovës që po i bashkohen luftërave në Siri dhe Irak gjatë muajve të fundit ka rënë dukshëm. Këtë e ka konfirmuar Blerim Rama nga Departamenti kundër terrorizmit në Policinë e Kosovës.

Kategoritë


0 komente