Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Bilanci paraprak i protestës, policë e qytetarë të plagosur
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Bilanci paraprak i protestës, policë e qytetarë të plagosur

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:16
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Bilanci paraprak i protestës, policë e qytetarë të plagosur

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 3,092 shikime
 • 3,092 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Bilanci paraprak i protestës, policë e qytetarë të plagosur

Kategoritë


0 komente