Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
“Bonevet”, aty ku ëndrra bëhet realitet
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Bonevet”, aty ku ëndrra bëhet realitet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 12:52
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Bonevet”, aty ku ëndrra bëhet realitet

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 416 shikime
 • 416 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pas 20 vjetësh ndërmarrësie të suksesshme në Zvicër, afaristi dhe filantropi i mirënjohur, Vllaznim Xhiha, kthehet në Kosovë dhe themelon qendrën inovuese “Bonevet”. Ky laborator, ku idetë e të rinjve vihen në praktikë, është një shembull i veçantë për Kosovën, sepse revolucionon të menduarit e rinisë kosovare. Fryma “Bonevet”, e cila ka filluar në Gjakovë, po shtrihet në tërë Kosovën.

Kategoritë


0 komente