Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Bordi i Telekomit jo profesionit për ta shpëtuar nga falimentimi
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Bordi i Telekomit jo profesionit për ta shpëtuar nga falimentimi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:43
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Bordi i Telekomit jo profesionit për ta shpëtuar nga falimentimi

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 16 shikime
 • 16 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Bordi aktual që po proklamon mundësinë e shpëtimit të Telekomit të Kosovës nga falimentimi, po konsiderohet jo profesionist dhe jo adekuat nga njohës të ekonomisë , cipas të cilëve ka qëllimin e vetëm për përmbysur tërësisht dhe shkatërruar komplet PTK-në.

Kategoritë


0 komente