Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

BORË NË TIRANË
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
BORË NË TIRANË

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:08
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

BORË NË TIRANË

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 139 shikime
 • 139 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Reshjet e dëborës me një intensitet të konsiderueshëm kanë mbuluar edhe Tiranën gjatë pasdites të së martës. Një gjë e tillë ishte parashikuar më herët nga sinoptikanët. Kështu temperaturat janë ulur me disa gradë në kryeqytet dhe vala e të ftohtit pritet të përfundojë nga fundi i kësaj jave. Ndërkohë që edhe më herët gjatë mëngjesit në Tiranë ranë reshje të dobëta dëbore. Sipas parashikimeve veç ditës së sotme në kryeqytet do të ketë reshje dëbore edhe gjatë së mërkurës. Edhe gjatë janarit të vitit të kaluar Tirana u përfshi nga reshjet e dëborës. Nga ana tjetër Autoriteti Rrugor Shqiptar dhe Policia Rrugore ju bëjnë thirrje drejtuesve të mjeteve të tregojnë kujdes, të lëvizin me shpejtësi të kufizuar dhe të respektojnë në mënyrë rigoroze Kodin Rrugor. Sakaq Autoriteti Rrugor Shqiptar bën me dije se “kompanitë e mirëmbajtjes dhe forcat e shtuara te Policisë Rrugore janë në terren për të garantuar ndërhyrjen në kohë sa më të shpejtë”. Rënia e temperaturave ishin paralajmëruar nga meteorologët pas erërave siberiane që kishin pushtuar fillimisht veriun e Europës dhe më pas kishin zbritur drejt Mesdheut duke zbardhur qytete si Napoli dhe Roma në Itali.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente