Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Brenda dy muajve konfiskohen rreth 200 kilogramë drogë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Brenda dy muajve konfiskohen rreth 200 kilogramë drogë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:47
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Brenda dy muajve konfiskohen rreth 200 kilogramë drogë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 25 shikime
 • 25 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Policia e Kosovës dje në fshatin Suhodoll të Mitrovicës në shtëpi të një serbi ka gjetur rreth 82 kilogramë drogë, kurse brenda dy muajve të parë të këtij viti Policia e Kosovës ka konfiskuar rreth 200 kilogramë marihuanë.

Kategoritë


0 komente