Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Burgim për këngëtarët në Korenë e Jugut, akuzoheshin për përdhunim në grup të disa grave
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Burgim për këngëtarët në Korenë e Jugut, akuzoheshin për përdhunim në grup të disa grave

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:48
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Burgim për këngëtarët në Korenë e Jugut, akuzoheshin për përdhunim në grup të disa grave

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 152 shikime
 • 152 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente