Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Çelaj: Patriot është ai që krijon vende të reja të punës e jo ai që proteston
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Çelaj: Patriot është ai që krijon vende të reja të punës e jo ai që proteston

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:24
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Çelaj: Patriot është ai që krijon vende të reja të punës e jo ai që proteston

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 26 shikime
 • 26 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kandidati për kryetar të Prishtinës nga PDK-ja, Lirak Çelaj, ka prezantuar sot para investitorëve të kryeqytetit programin qeverisës për katër vitet e ardhshme, me ç’rast është zotuar se qasja e tij ndaj bizneseve dhe investitorëve do të jetë krejt ndryshe nga ajo që ka qenë në mandatet e kaluara.

Kategoritë


0 komente