Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Qeveria i kthen Komunës së Suharekës hapësirën që e shfrytëzonte ushtria serbe e më pas KFOR-i
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Qeveria i kthen Komunës së Suharekës hapësirën që e shfrytëzonte ushtria serbe e më pas KFOR-i

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Qeveria i kthen Komunës së Suharekës hapësirën që e shfrytëzonte ushtria serbe e më pas KFOR-i

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 172 shikime
 • 172 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Qeveria i kthen Komunës së Suharekës hapësirën që e shfrytëzonte ushtria serbe e më pas KFOR-i

Kategoritë


0 komente