Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Dedaj ankohet me letër publike për krerët shtetërorë për trajtim të padinjitetshëm në MPJ
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dedaj ankohet me letër publike për krerët shtetërorë për trajtim të padinjitetshëm në MPJ

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:09
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dedaj ankohet me letër publike për krerët shtetërorë për trajtim të padinjitetshëm në MPJ

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 364 shikime
 • 364 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Dedaj ankohet me letër publike për krerët shtetërorë për trajtim të padinjitetshëm në Ministrinë e Jashtme

Kategoritë


0 komente