Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

18 persona pjesë e delegacionit të Kosovës Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
18 persona pjesë e delegacionit të Kosovës Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

18 persona pjesë e delegacionit të Kosovës Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 7,501 shikime
 • 7,501 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

18 persona pjesë e delegacionit të Kosovës Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së


  0 komente