Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Dëme të mëdha nga të reshurat në Ferizaj e Lipjan, të dëmtuarit presin ndihmë nga komuna apo ministria
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dëme të mëdha nga të reshurat në Ferizaj e Lipjan, të dëmtuarit presin ndihmë nga komuna apo ministria

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:37
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dëme të mëdha nga të reshurat në Ferizaj e Lipjan, të dëmtuarit presin ndihmë nga komuna apo ministria

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,373 shikime
 • 1,373 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Dëme të mëdha nga të reshurat në Ferizaj e Lipjan, të dëmtuarit presin ndihmë nga komuna apo ministria

Kategoritë


0 komente