Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

“Dënimi i Nrecajt përçon mesazhin se krimet e tilla s’po marrin dënimin e merituar”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Dënimi i Nrecajt përçon mesazhin se krimet e tilla s’po marrin dënimin e merituar”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:32
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Dënimi i Nrecajt përçon mesazhin se krimet e tilla s’po marrin dënimin e merituar”

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 507 shikime
 • 507 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente