Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Deputetët bashkëbiseduan me qytetarët e Mitrovicës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Deputetët bashkëbiseduan me qytetarët e Mitrovicës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:26
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Deputetët bashkëbiseduan me qytetarët e Mitrovicës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 26 shikime
 • 26 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Qyteti i Mitrovicës ishte nikoqiri i radhës i një grupi të deputetëve të Kuvendit të Kosovës, të cilët me iniciativën e Forumit për Transparencë Parlamentare dhe në kuadër të aktivitetit "Ditët e Kuvendit", kanë takuar sot qytetarët e Mitrovicës.

Kategoritë


0 komente