Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Deputetët: Ministri Ismaili po tregohet i papërgjegjshëm
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Deputetët: Ministri Ismaili po tregohet i papërgjegjshëm

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:30
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Deputetët: Ministri Ismaili po tregohet i papërgjegjshëm

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 45 shikime
 • 45 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Komisioni parlamentar për Mbikëqyrje Financiare sot në rend të ditës pati shqyrtimin e raportit të auditorit për Ministrinë e Shëndetësisë për vitin 2016, por ministri Uran Ismaili nuk iu ka përgjigjur as për herën e dytë Komisionit për të raportuar.

Kategoritë


0 komente