Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Deputetit të AKR-së, Labinot Tahiri i është kthyer salla e Kuvendit në sallë dasmash
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Deputetit të AKR-së, Labinot Tahiri i është kthyer salla e Kuvendit në sallë dasmash

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Deputetit të AKR-së, Labinot Tahiri i është kthyer salla e Kuvendit në sallë dasmash

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 665 shikime
 • 665 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deputetit të AKR-së, Labinot Tahiri i është kthyer salla e Kuvendit në 'sallë dasmash që duhet kallur'

Kategoritë0 komente