Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Dëshmitari: “Njeriu i madh” tek i cili më thanë se do të ndikonin ishte Enver Hasani
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dëshmitari: “Njeriu i madh” tek i cili më thanë se do të ndikonin ishte Enver Hasani

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dëshmitari: “Njeriu i madh” tek i cili më thanë se do të ndikonin ishte Enver Hasani

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 661 shikime
 • 661 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente