Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Dështimi i PTK-së me Gent Begollin në krye do t’i faturohet direkt AAK-së
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dështimi i PTK-së me Gent Begollin në krye do t’i faturohet direkt AAK-së

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dështimi i PTK-së me Gent Begollin në krye do t’i faturohet direkt AAK-së

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 211 shikime
 • 211 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Dështimi i PTK-së me Gent Begollin në krye do t’i faturohet direkt AAK-së

Kategoritë0 komente