Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Thaçi as tregon cili është “kompromisi i dhimbshëm” as nëse ndarja është në agjendë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Thaçi as tregon cili është “kompromisi i dhimbshëm” as nëse ndarja është në agjendë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Thaçi as tregon cili është “kompromisi i dhimbshëm” as nëse ndarja është në agjendë

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 246 shikime
 • 246 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Thaçi as tregon cili është “kompromisi i dhimbshëm” as nëse ndarja është në agjendë

Kategoritë0 komente