Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Dita e parë e shkollës i gjen nxënësit me mungesë të librave
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dita e parë e shkollës i gjen nxënësit me mungesë të librave

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:45
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dita e parë e shkollës i gjen nxënësit me mungesë të librave

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 37 shikime
 • 37 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Tre shtatori i bëri bashkë nxënësit e shkollave në Kosovë, megjithatë disa prej tyre i gjeti pa libra. Kjo si pasojë që Ministria e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë është vonuar në shpërndarjen e teksteve shkollore, madje ka shkolla ku librat nuk janë dërguar ende.

Kategoritë


0 komente