Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Vikendi në “DokuFest” sjell filma premierë e aktivitete në DokuKids e DokuTech
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vikendi në “DokuFest” sjell filma premierë e aktivitete në DokuKids e DokuTech

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vikendi në “DokuFest” sjell filma premierë e aktivitete në DokuKids e DokuTech

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 27 shikime
 • 27 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Vikendi në “DokuFest” sjell filma premierë e aktivitete në DokuKids e DokuTech

Kategoritë0 komente