Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Draftligji për FSK-në pritet që gjatë kësaj jave të dërgohet në Qeveri
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Draftligji për FSK-në pritet që gjatë kësaj jave të dërgohet në Qeveri

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:54
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
  • Titrat

  • Kualiteti

    Auto HD
  • Titrat
  • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Draftligji për FSK-në pritet që gjatë kësaj jave të dërgohet në Qeveri

  • E publikuar: Para 1 viti
  • 49 shikime
  • 49 shikime
  • 0 shikues
  • 0
  • 0
  • Ruaje
  • Shpërndaje
  • Ruaje

Për videon

Draftligji për FSK-në pritet që gjatë kësaj jave të dërgohet në Qeveri

Kategoritë


0 komente