Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Drejtori i një gjimnazi ua heq nga 20 euro prej pagave mësimdhënësve që pushuan për 28 Nëntor
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Drejtori i një gjimnazi ua heq nga 20 euro prej pagave mësimdhënësve që pushuan për 28 Nëntor

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:36
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Drejtori i një gjimnazi ua heq nga 20 euro prej pagave mësimdhënësve që pushuan për 28 Nëntor

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 641 shikime
 • 641 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Drejtori i një gjimnazi ua heq nga 20 euro prej pagave mësimdhënësve që pushuan për 28 Nëntor

Kategoritë


0 komente