Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Agim Bahtiri e kishte keqkuptuar trenin bullgar në zgjedhjet lokale të 2013-ës
Agim Bahtiri e kishte keqkuptuar trenin bullgar në zgjedhjet lokale të 2013-ës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:33
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Agim Bahtiri e kishte keqkuptuar trenin bullgar në zgjedhjet lokale të 2013-ës

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 105 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Agim Bahtiri e kishte keqkuptuar trenin bullgar në zgjedhjet lokale të 2013-ës

Kategoritë


0 komente


0/500